Hangi Kedi Irkı Sessiz Bir Karaktere Sahiptir ?

luffy

Daha önce ömrü boyunca beslediğim evcil hayvanlarım oldu. Halen bir gonzalezim bulunmakta. Şimdi bir de kedi edinmek istiyorum ama sessiz olması gerekiyor apartmanda oturduğumdan.

35 CEVAP

TarcinAyse

Günün çoğu saatini uyuyarak geçiriyor zaten

KediliBaba

Her kedi sessiz ise bazı kediler çook sessiz iran gibi.

KediliBaba

Hayır miyavlıyorlar benim siyam kedim maşallah ortalığı ayağa kaldırıyor.İranlar sus pus.

sdfkllli

scottish fold sessiz

dollfacepersian

Yorumları okudum da herkes İran kedileri çok sessiz demiş. Benim İran oğlum inanılmaz konuşkan arkadaşlar:)
Sıkılınca bir şey istediğinde her zaman bağırarak yada iran kedilerine özgü sesler çıkararak anlatır derdini. Scottish kızımın ise özellikle ilk 1 ay sesini nerdeyse hiç duymadığım için çok korkmuştum. Çok çok nadir sesini kullanıyor, ırksal mi bilemiyorum ama bu şekilde