Istanbul Kedi Ve Kopekler İçin Göz Hastanesi

Coustei

Kedimin gözü kanli ve gecmiyor veterinerim istanbulda göz hastanesine goturebilirsin dedi yerini biliyormusunuz? Randevu vs ne gerekiyor bilen varsa çok iyi olur

2 CEVAP

Ceronimo-

Göz hastanesi olarak değil de, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesini kastetmiş olabilir mi veterineriniz?

ursaminor

Burayı kastetmiş olabilir:
http://vetgoz.com.tr/
(Çok geçmiş olsun bu arada ben sizin diğer başlığı görünce yabancı kaynaklardan biraz araştırma yaptım ama aynı anda gözün kanlanmasına neden olan ve dişeti kanaması yapan bir hastalık bulamadım. O nedenle oraya yazmamıştım)