Kedim Mantar Oldu

bbenimbenn

kedim mantar oldu. bugün 8. günü. günde 2-3 kere kristalinle temizleyip kuruyunca trivazol krem sürüyorum. yakalık yüzünden çok mutsuz. gece uyurken yakalığını çıkardım sabah kalktığımda mantarları büyümüştü. 8 gün oldu hala kurtulamadık. tavsiyesi olan var mı?

3 CEVAP

Siyamask

Benimkide mantar bizim tedavi süreci aşıyla başladı. Aşıdan bir gün sonra bir lezyon verdi sonra yayılması durdu. Günde üç kez cleavet sprey sıkıyorum. Çok geçmiş olsunnn

blue_hpood

ben kendimde üç ay uğraştım. mantar maalesef öyle 3 günde gitmiyor. doktor, geçse bile bir ay daha ilacı kullanmaya devam etmem gerektiğini söylemişti, siz düşünün artık.

latte9

Ben uzun süre mantar problemi yaşadım .
Bitkisel şeylere inancım tam ve bıkmadan devam ettim eğer sizde denemek isterseniz bi bakın derim evde kendiniz top kekikle yapıp sıkıyorsunuz ayrıntılı sorarsanız anlatıyor oradaki bayan hiçbir
Ücret almadan gulce_gulce gibi
Bi hesaptı kontrol edin arayarak bulursunuz