İç Parazit Hapı Ve Kontil

semih85

Merhaba
Biraz agrasif bir kızım var ve veteriner de iken bu huyu iki katına çıkıyor. Şimdi iç parazit dönemi geldi ama veterinere götürmek istemiyorum açıkçası çünkü kendisi de çok hırpalanıyor. Acaba hap yerine kontil kullansam olur mu dersiniz?

25 CEVAP

semih85

Peki bu karışımlar gerçekten döküyor mu parazileri yani dışkısında karşılaştınız mı hiç?

eltarcin

BARF ve çiğ diyet diyebilirim sadece...

semih85

Hapı yutmadı malesef geri çıkardı acaba

Merhabalar. İç parazitin evde uygulanabilinen bir kaç formu vardır. Hap formu enseden damla forma bu form yeni çıkmıştır ve aynı etkiye sahiptir. Kontil tek etkiye sahiptir hap ve damla 3lü etkiye sahiptir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

semih85

Dün belki 1 saat uğraştım hapı yutturmak için ama yutmadı çok vahşi bi kedim var ne yapacağım bilmiyorum veteriner bile en ufak müdahalede zorlanıyor. Dün akşam elimin üzerini paramparça yaptı bende çok uğraştım yutsun diye çocuğumu da ürküttüm sabah kakasını tuvalet kabının dışına yapmış ishal bi şekilde. Ne yapacağım bilmiyorum :(((

eltarcin

Evet öyle yapsanız? Hissetmez bence...

Feronia

İşiniz zor. Allah kolaylık versin. Kediniz kendini aşmış anlaşılan :D

emrezrtrk

Sitrax sürüp verin eczanede 3 lira 0.5 ml enjektorle verin 3gun verin ve 1 defa benim kızı temizlemis tuvaletinde ölmüş kurt vardı

themia

@aliberken Bende aynı sorumu yaşıyorum. Nasıl düzelttiniz.

semih85

Benim ki gibi huysuz kediler için iç parazit damlası varmış enseden yapılan artık son çare onu yapacağız ama veteriner bir hafta bekleyelim dedi umarım hap kadar etkilidir