İshal Kedime Mama Sorunu

KediLana

Merhaba Az önce ishal kedim için veterinere gittik mamaların içindeki yağdan dolayı gaz olmuş gibi şeyler söyledi, hills gastrointestinal biome kedi maması verdi 1, 5 kilosu 455 tl maddi durumum bu mamayı sürekli alacak düzeyde değil ve evde 2 kedim var. 2 tane mama önerdi fotoğraflarını ekliyorum bu 2 mama da pahalı bunları da alamam yağ oranı düşük bildiğiniz mama var mı bu fotoğrafını eklediğim mamalara muadil mama var mı bildiğiniz

13 CEVAP

Sezgek

Kedilana ne yazık ki artık ucuz bir mama kalmadı yani sizin istediğiniz bütçe ile sanırım wiskas falan anca alınabilir yani bir hayvan sahiplenmek ülkemizde artım hiç ama hiç kolay değil eğer bozita ve sanabelle gibi markaları bile fazla buluyorsanız bir bütçe planlaması yapmanız lazım yoksa alt segment mamalar uzu.n vadede yavrunuza çok daha fazla zarar verecektir

KayahanK

Sanabelle 10kg alırsanız kilosu 84 TL

KediLana

Mesaj atsam bakar mısınız

KediLana

Bu insanların ucuz kelimesinden ne anladığını bilmiyorum ben ucuz dedikçe millet kilosu 200 lira olan mama öneriyor gerçekten bi fakir ben miyim

TATA4242

İnternette light kedi maması aratırsanız buna benzer mamalar bulabilir ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

TATA4242

Bonacibo light size uyabilir ona bakabilirsiniz.

Cennet29

Kedimin sürekli ishal sorunlarından dolayı bir türlü doğru mamayı bulamadık. Ama enteresan şekilde unıque marka mamaları yediğinde ishal olmuyor. Bende bi kaç aydır unıque gastro mamasını kullanıyorum sadece veterinerde bulunuyor. Kedimin tüyleri yumuşacık oldu dökülmesi çok az ve artık bağırsak sorunu yaşamıyor. Tabi fiyatlarda arttıkca arttı. Ben borç edip alıyorum veterinerim devamlı işim olmadığını ve zor sartlarda aldığımı biliyor o yüzden bu duruma anlayış gösteriyor sağolsun. Taksitle ödüyorum.

KayahanK

Daha önce kullandığınız mama nedir acaba ve Hills mama için o fiyat çok fazla bilginiz olsun.

KediLana

Ya da yazayım buraya o mama internete baktım yok sadece veterinerde varmış özel mama

Anonymus985465

Bozita Diet'ın yağ oranı %10.
Temin edene kadar bol suda haşlanmış tavuk göğsü.

Anonymus985465

sanabelle light yağ oranı %9,5

Balimlilac

bende aylarca kedime gastro mama aldım sonrasında sanabelle kitten a geçtim maşallah sorun ortadan kalktı.