8 Aylık Erkek Kedi Kısırlaştırma

Elfffff

Erkek kedim evin her yerine işemeye,bulduğu cisimlerle örn;en sevdiğim ceketim çiftleşmeye çalışıyor.Geceleri bağırıyor.Diğer kedim(elf) bu erkek kedimin ( bebek adı) yaşındayken daha kiloluydu.Veterinerin biri 8 aylık olduğunu biri 5 aylık olduğunu söyledi.Kısırlaştırmalı mıyım sizce? Koku bırakması sorun değil kaçmasından korkuyorum.

1 CEVAP

Kedicicansu

Ya ciftlestirin yada kisirlastirin...kizginlik donemine girmis erkek kediler cislerini bir noktaya birakarak disi kediyle iletisime geciyor