Kedimin Tedavi Masrafı İçin Satıyorum

KediLana

Dolap uygulaması üzerinden eşyalarımı satıyorum ******** express ile aynı gün içinde kargoya veriyorum, destek olmak isterseniz uygun fiyatlı bir ihtiyacınızı dolabımda bulabilirsiniz belki, şimdiden herkese teşekkür ederim ❤️ Bu dolaba mutlaka bir bak! https://link.dolap.com/Fko5D dolap @cherryycolaa

8 CEVAP

Siyamask

Destek yorumu 🌿

KediLana

Çok teşekkür ederim kedimin kronik ishali varmış midesi ve bağırsakları olduğu gibi gazmış röntgen muayene gibi tetkikler yapıldı 1 hafta boyunca her gün iğne vurulması gerekiyor 2 paket ilacı var epey pahalı ve gastrointestinal mama ile beslenmesi gerekiyormuş yani ayıptır söylemesi para olduğu sürece kedime bir şey olmayacak ama para olmadığı an yine her şey başa saracak genetik bir mide hassasiyeti problemi var zaten genetiği çok bozuk bir kedi kardeşleri hep öldü çok hassas kediler. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim başkaları gibi bakamayacaksan almasaydın demediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim keşke imkanım olsaydı da tüm kardeşlerini olabilseydim ayrıca ben onu sahiplendiğim zaman 20 litre çam peleti 25 lira 1 kilo mama 20 liraydı şimdi çam peleti 200 lira mamanın en dandiği 70 80 lira olmuş içinde vicdan ve evinde kedisi olmayan beni anlamaz tekrardan sağ olun ❤️🙏

salihaondag8

Valla çok iyi yapmışsınız ne diyim inşallah alan olurda kedinizi tedavi edersiniz en yakın zamanda tedavi derken ciddi birseyimi var Allah korusun çok geçmiş olsun inşallah sıkıntısız atlatirsiniz kediniz için eşyalarınızı satmayi bile dusunmussuniz yani mantıklı bir fikir onlarda bizim çocuklarımız canımız yani onlar için bence herşey değer sizde gerçekten sevip herşeyiyle sahiplenip gereğini yapiyorsunuz sizin gibi nice bilinçli kedi bakanlara inşallah herkes sizin gibi bilinçli ve sorumluluk sahibinde olur

Yeliznaz

Umarım bir an önce sağlığına kavusur♡

dd13

Çok geçmiş olsun, umarım sağlığına kavuşur.

salihaondag8

@kedilana sizi çok iyi anlıyorum gerçekten herşey zamlanmis ve durumu olmayanlari anliorum benimde maddii durumum kötü ailemin verdiği harcliklarla yeri geliyor kendime birşey almiyorum kedimin ihtiyavlarini elimden geldihince karşılamaya çalışıyorum ama bu zamamnda gerçekten çok zor bahçede birsuru kedi var bakımları mamaları derken geecekten zor sizi iyi anlıyorum Allah kolaylık versin inşallah çok geçmiş olsun inşallah yakında sağlığına kavuşur ve bugünlerde geçer gider dualarım kediniz için siz elinizden geleni yapıyorsunuz saten gerisi Allah'ın takdiri hicbirzaman kendinize yuklemeyein 🤗ve üzülmeyin inşallah geçer gider umarım

KediLana

Teşekkür ederim ❤️

Kedisi için böyle yapanı görmedim. Aşırı cömertsin kedine karşı.