Uygun Fiyatlı Mama Önerisi

mrcasper

kedimi yeni sahiplendim şuan felicia kullanıyorum pet shoptan 1kilosunu 95 tl ye aldım gerçekten inanılır gibi değil geçen yıl çok net hatırlıyorum 2kg lik felicia petlebide 80 lira civarıydı şuan 225 lira aslında şuan memnunum kedim bu mamayı yiyor fakat tuvaletinde koku yaptı kg fiyatı 100 tl civarı onerebileceginiz bir mama varmi 10kg lik bir mama almak istemiyorum çünkü kedinin sevip sevmeyeceginden emin değilim

13 CEVAP

Sekerlipati

Ben happy cat kısır olanını kullanmıştım kisirlastiricam diye ama kedim kisir degildi kakası sağlıklı tuyleri yumuşacık çok parlak ve nerdeyse hiç tuy dökmesi olmuyordu ağzı hiç kokuyordu. Suna kadar denedigim feliciadan friskies ve cat chowdan memnun değilim. Royal canin whiskas ve happy cat mamalarindan memnunum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bunlar çok iyi markalar değil tavsiye edilmiyor ama gerçekten dar bütçeli olunca alabileceğimin en iyisi olduklarini dusunuyorum.

Sekerlipati

Kedim hamile kaldığı için happy cat yavru 140 tlye 1,5 kilo siparis ettim bugün inşallah kedim severek yer internette satılıyor fiyati kilo başına 75-150 arası değişiyor aldığınız kiloya gore

mrcasper

Teşekkür ederim öneriniz için içeriğini inceledim happy cat in açıkçası emin olamadim my food ve mystic var aklımda fakat türk firması tarafından uretilen aynı zamanda içeriği berbat olan mamalar ureten bir firmaya ne kadar güvenilir emin değilim bonacibo yuda inceliyecegim

Havva6134

N&D kullanıyorum ben diğer mamalar ucuz görünse de içerik olarak değmiyorlar çoğunda et bile yok kurutulmuş protein hep 1,5 kg olandan alıp beğenirse 10kg olana geçebilirsiniz 10 kg alınca kilosu 90 100e gelmiş oluyor

mrcasper

Bonacibo da karar verdim sipariş ettim 1.5kg 2 paket kuru mama ve 12 paket yaş mama kargoyla birlikte 264 tl tuttu diğer mamaların içeriği ve fiyatlarıyla karsilastirildiginda gerçekten çok iyi umarim kedim sever ve iyi gelir

salihaondag8

@mrcasper çok iyi karar bende bonacibo kullanıyorum yeni kısır yetişkin erkek kedimde tavuklusunu kullandım çok severek yemeye başladı be kaliteli güzel içerikli bir mama

salihaondag8

İçeriğine göre kaliteli güzel içerikli ve fiyatına göre içeriği uygun ve fiyatida uygun kediniz inşallah severek yer ve kedinizde bu mamayla devam edersiniz bende kararsız kalıp almistim ama memnun kaldım

Untuung

Ucuz mama (orta segment felicia , cat chow vs ) + tavuk eti , balık şeklinde bir düzen tutturdum.Kedim mama seçmiyor ama iştahlı bir kedi değil .Mamanın içindeki taurin vs vitaminlere ek haşlanmış tavuk , balık ile protein oranını artıryorum besin değerini pahalı mamaya denk getirmek için

30 ar gramdan iki kere kuru mama, akşam yemeğinde sebzeli tavuk balık vs tuzsuz yağsz .Onun dışında yemek yemiyor ,

mrcasper

önerileriniz için çok teşekkür ederim

Coconutbey

Mystic kullanıyoruz bir sıkıntı olmadı 2. Pakete geçtik

Sekerlipati

Ben bu mamalarin içerisindeki et miktarinin çok yüksek derecelerde pistigi için vitaminleri falan ölüyor işlevi çok kalmıyor diye duymuştum oyuzden bundan sonra aldığım mamanin sadece vitamin omega3 omega6 protein ve yağ değerlerine bakıyorum. Yerli markalardan çok fazla sikayet okudum icerigi et dolu olsa da yetersiz gelebiliyorlar oyuzden taze etlerle sebzelerle takviye yapıyorum yavrucum yetiyor

Sekerlipati

Ben bu mamalarin içerisindeki et miktarinin çok yüksek derecelerde pistigi için vitaminleri falan ölüyor işlevi çok kalmıyor diye duymuştum oyuzden bundan sonra aldığım mamanin sadece vitamin omega3 omega6 protein ve yağ değerlerine bakıyorum. Yerli markalardan çok fazla sikayet okudum icerigi et dolu olsa da yetersiz gelebiliyorlar oyuzden taze etlerle sebzelerle takviye yapıyorum yavrucum yetiyor

Palyaco

Bonacibo lavital uygun fiyatlı guzel mamalar