Instagram Destek

MMiamu01

Merhabalar,ben bu yavru kedilere uzun bir zamandır yuva arıyorum ama hala içime sinin güzel bir aile bulamadım.Instagram hesabımda bu hediyeli postu açarak yuvalanma şanslarının artacağına düşündüm sizde hem hediye kazanmak hem de bu yavrularının aile bulmasına yardım etmek isterseniz @miamu.01 sayfasından çekilişe katılabilirsiniz.
Ayrıca ınstagramdaki ilanı görüp sahiplenmek isteyen kişilere ilk kumunu,mamasını vereceğim
Lütfen sizde yuva bulmalarına yardımcı olun hiç sokak görmediler sokağa bırakmak istemiyorum

4 CEVAP

MMiamu01

Destek