Kedimin Kulağının İçi Simsiyah

arkadaşlar kedimi sahipleneliden beri kulak uyuzu ile uğraştık. oridermyl kullandık 2 kutu. 3 kere vet ilaç sıktı kendi hazırlayıp ve en son uyuz göremedim kulağında dedi ama hala içi simsiyah temizliyorum kir çıkıyor.kulağının içinden parça alıp mikroskoplada baktı bişey göremedim dedi.siprogut plus kulak damlası verdi. bunu kullanalım dedi. işe yarar mı geçer mi kullanan oldu mu

4 CEVAP

Çok iyi. Kulak uyuzunu geçirdik. Gayet sağlıklı.

Geçmiş olsun. Kedi Paşa iyi karşıladı mı ilaçları?(Bu arada şaka bir yanaAllah ikinizede sabır versin. Bağlandığın bir kedinin sağlık problemi olduğunu duymak çok zor)

teşekkürler. yok ya zorla uyguluyorum ilaçları artık kulaklarından hassaslaştı. kulağına dokununca bağırıyor.

Uzun zaman geçmiş.
Şuan nasıl kedi paşa?