Evcil Tuvalet Eğitim Li Küçük Köpek Arıyorum Yardımcı Olurmusunuz

Kaderdkgz

Evcil küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum

6 CEVAP

ursaminor

Hangimiz aramıyoruz ki? :D

Küçük ırklarda tuvalet eğitimi biraz sorunlu yalnız haberiniz olsun.
Genel olarak çok üşüdüklerinden dolayı çok soğuk havalarda dışarı çıkarınca geceleri ateşlenebiliyorlar. O yüzden evin içinde de çiş petlerini sürekli bulundurmak gerekiyor. Ben sadece minik bir hatırlatma yapayım istedim.

Yuva arayanlar bölümüne göz atın

p0fudukCat

Yuva arayanlarda insanlara sora bilirsin!

Elfffff

Facebook üzerinden de yuvalandırma yapılıyor oraya da bakabilirsin

brtnerzncn

Instagram da satın alma sahiplen sayfası falan var oralara da bakabilirsin

fatmastar

Poodle cinsini öneririm dünya üzerinde en zeki ikinci köpek kategorisinde eğitimi hemen anlıyor aşırı zeki veletlerr