Kangal Hangi Kuru Mama Yemeli?

ProChoico proderma onermislerdi. Sizinde önerebileceginiz kuru mama varmıdır?

4 CEVAP

TATA4242

Kangal köpekleri iri kıyım köpekler olduğundan çabuk doymazlar bunun için yal verirler kaliteli bir yal kangal köpeğinin tüm ihtiyaçlarını karşılar bunu deneyebilirsiniz.
Bunun yanında kuru mama olarak Prochoice-Bonacibo-Mystic gibi markalar olabilir çünkü kangal kolay doymaz bu sebeple sizde alistirmayin derim su mama fiyatlarını göz önüne alınca kangalin aylık mama masrafını düşünemiyorum.Sivas kangal ciftlerinde dahi yal ile besliyorlar ama harbi yal hem daha uygundur ve mama dediğimiz ne yediği belirsiz şeylerden çok daha iyidir hemde hayvanı tok tutar.

Eyvallah yardımcı oldu bu bilgi 6 aydır mama veriyorum

TATA4242

http://www.sivas.gov.tr/kangal-coban-kopegi

Burada yazan karışım miktarlarını insanlar görsunde ne demek istediğimi anlasin,zaten siz biliyorsunuzdur :)

TATA4242

Rica ederim