Kedim 2 Hafta Önce Doğum Yaptı Ama Tekrar Kızıştı. Ne Yapmalı. Emzirmeyi Bırakır Diye Korkuyorum

Sedaozgun

İki hafta önce doğum yaptı, 3 yavrusunu gayet iyi emziriyor. Dünden bu yana kızgınlık belirtileri vardı, bugün tamamen kızgınlaştı.
Yavruları nı terkeder mi diye korkuyorum. Erkek kedimiz de var, çiftleşmesine müsaade etmeli mi acaba?

3 CEVAP

blue_hpood

çıldırdınız mı? yeni doğum yapmış bir kediyi tekrar mi doğuma sürükleyeceksiniz? bugün erkek kedinizi götürüp kısırlaştırın, acilen. dişi kedinizi de ne zaman kısırlaştırabileceğinizi veterinerinizle konuşun.

Sezgek

yahu hayvan iki hafta önce doğum yaptı diyorsunuz siz kendiniz iki hafta önce doğum yapsanız tekrar hamile kalmak ister misiniz doğum zaten hayvana eziyetten başka bir ey değil hadi bir kere yapmışsınız hata çiftleştirmişsiniz artık ikisini de acilen kısırlaştırın

Deniz1741

Yapmanız gereken tek şey kediyi kısırlaştırmak. Erkek kedinizi de hemen kısırlaştırın lütfen. Şaka gibi gerçekten.