Kedim Kırmızi Damla Birakiyor

ZeyneppM

Erkek kedim özellikle tuvaletini yaptıktan sonra etrafa böyle damlalar birakiyor. Rengi beni korkuttu. Ne olabilir acaba normal midir

6 CEVAP

Veterinere götürdünüz mü? Götürün ve tavsiyesini iletin ona göre geri dönüş yaparım size. :D

salihaondag8

Benim bildiğim yani genelde idrar yolunda tıkanma taş vs kanlı idrar idrar yolunda enfeksiyon olavilir yani kısır kediler hareketsizlik normal yetişkin mama kullanımı kilo fazlalığı gibi obezite durumlarında taş oluşması durumunda idrar yapmakta zorlanır ve kan oluşuyor bu şekilde duydum ve biliyorum yani idrar yolları sıkıntısı ve başka sikintilar olabilir benve acil veterinere gösterip anlatın inşallah çözüm olur gever gider çok geçmiş olsun inşallah birşeyi yoktur ama mutlaka vakit kaybetmeden götürürn derim kedinizin için en iyisi bu daha sonra sizde kedinizfe üzülmeyin bence yinede siz bilirsiniz

Mila__kedi

bir veterinere götürün derim
büyük ihtimalle idrar yollları ile alakalı birşey vardır

Cennet29

Veterinere götürüp tedavi ettirmelisiniz. Aynı şey sokakta baktığım kedide vardı baktırdım iğne ve hap tedavisi ile iyileşti