Dahil Mi ?

Mukaddess

Kedilerimizin yavruları oldu büyüdüler artık yeni evlerine gidiyorlar ama sahiplendirirken sevincimin yanında bir hüzün sarıyor içimi adeta mutluluğumu elimden alıyorlarmış gibi hissediyorum bir yandan da mutluluğumu paylaşıyor gibi hissedip kendimi teselli ediyorum. Peki bu yavrucakları yeni sahiplerine teslim ederken kalbimin cız etmesi de sevdaya dahil mi ? Keşke müstakil bir evimiz olsaydı.. Bir daha yavrucaklarımız olmayacak çünkü kısırlaştırdım kedilerimi.. Umarım yavrucaklarımız yeni yuvasında çok mutlu ve sağlıklı olurlar..

1 CEVAP

Mukaddess

Biraz ilkokul 1.sınıf bir çocuğun kalemi tadında içimdeku çocuğun hüznünü paylaşmak istedim sizlerle..