Kedim Çok Korktu

Fundice

Merhabalar, bugün kedimi aşı için veterinere götürdük ancak box una koyarken cok zorlandık veterinerde de 5 kisi zor zaptedip aşı yaptı eve geldik şu an gözleri baya hüzünlü bakıyor her seyden korkuyor en ufak bi harekettende depresyona girmesinden korkuyorum ne yapabilirim?

5 CEVAP

blue_hpood

kediniz kaç aylık?

Fundice

1.5 yaşında

Fundice

5 ay önce tedavi için 5 gün boyunca veterinere götürüp getirmek zorunda kalmistik o zamandan beri box undan veterinerden aşırı korkuyor ama 3 hafta önce gittigimizde bu sorun olmamıştı şimdi her seyden korkuyor ve yüzü cok yorgun hüzünlü duruyor :(

blue_hpood

girerken zorlanmış, muhtemelen o yüzden böyle sorun olmuş. üzerine gitmeyin. bugün kendi hâlinde bırakın, yaş mama verin, tavuk haşlama varsa tavuk haşlama verin. bugün kendi kendine kalsın, kendine gelir.

Fundice

Aynen öyle yapacaz daha dikkatli olacaz inşallah düzelir teşekkür ederim 🙏