Isıran Köpek

Alexdesouza

Merhabalar ortalama 1.5 aylık alman kurdu köpeğim var ne kadar iyi anlaşsakta çok ısırıyor şuan için pek sıkıntı yokta 2 ay sonra felan çocuk olan yerde besliyecem pet shoplarda satılan kemiklerdende veriyorum ama çare yok nasıl bir önlem alabilirim

2 CEVAP

bsecnl

ısırması oyun oynuyor anlamında bişey olmaz siz ona bol bol oyuncak ve kemik alın onları ısırsın hem dişleride kaşınıyordur

bsecnl

ısırması oyun oynuyor anlamında bişey olmaz siz ona bol bol oyuncak ve kemik alın onları ısırsın hem dişleride kaşınıyordur