Lindo Cat Kedi Kumu?

Azirovka

Merhaba. Kedimin kumunu internetten sipariş ettim ve yüksek ihtimal haftaya pazartesi gelir. Ancak kedimin kumu az kaldı. O yüzden marketten bir kumla yetinmek zorundayım. Lindo cat beni idare eder mi? Nasıl bir kum?

2 CEVAP

Sezgek

Lindo cat piyasadaki çoğu kumdan iyidir idare eder dediğiniz süre de merak etmeyin

thsn4400

Lindo Cat 10 litre kumu tavsiye etmem topaklanması bana göre az gibi geldi.Normalde her ay yeniliyordum kedimin kumunu bu marka kum ile ama artık kullanmiyorum. Topaklanması baya kötü dağılıp duruyor.