Kedim Kapalı Tuvaletinde Oturuyor

Rosier4

Arkadaşlar açık tuvalet kullanıyorduk koku ve kum dağıtma sorunu yüzünden almışken en büyüğünü alayım dedim Çınar markasının XXL 65x50x45 boyutundaki dev tuvaletine geçtim tuvalet çok büyük 10lt kum tek seferde alıyor tavsiye ediyorum kesinlikle ama kedim girip tuvaletini yaptı girip çıkarken biraz zorlanıyor şuan daha ilk günü alışır mı zamanla bide tuvaletin içine girip oturuyor kapıyı ısırıyor içinde oyun oynuyo tuvaletinin üstünde geziyor düzelir mi bu durum ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Sezgek

Bazı kediler nedense kumunda yatabiliyor psikolojik nedenlerden bizimkisi yapar yapmaz tazı gibi fırlıyor o da enterasan gerçi :D ama ben sizin durumun şu an için meraktan olduğunu düşünüyorum yeterince keşfedince ilgisi geçecektir bence

Rosier4

Kakasını yaptı işedi ama yinede sürekli tuvaletine gidiyor hiç yadırgamadı kapaklı olmasına rağmen sürekli giriyor çıkıyor kumunda oturuyor tuvaletini yapmasına rağmen iğrenmiyor merakından mı yapıyor yoksa oyun evi falan mı sandı kediler tuvaletinin etrafına üstüne yatmaz derlerdi:)