Kedimin Sırtını Kaşıdığımda Garip Hareketler Yapıyor

sefaeryurek

Merhabalar,

Kedimin sırtını kaşıdığımda kafasıyla sağa sola çevirip ve uzatıp sürekli ağzıyla garip garip hareketler yapıyor. Sanki birşeyi yakalamaya çalışıyor gibi , sürekli ağzını açıp açıp kapatıyor kafasını sağdan sola , soldan sağa çeviriyor.

4 CEVAP

Sezgek

Kediniz dişi mi kısır mı değil mi eğer dişiyse ve kısır değilse kızgınlığa girmiş olabilir

sefaeryurek

Kısır ve erkek , ama normal zamanda kızgınlığa girmiş gibi evde ki dişi kediye saldırıyor

sefaeryurek

Hatta sizin fotoğrafta ki kedinizin birebir aynısı

Sezgek

Erkek kedilerde kısır da olsa bazı davranışların kalabildiğiniz okumuştum bahsettiğiniz şey kötü bir şey değil o hareketi çok hoşuna gittiği için yapıyor yani bir nevi artık zevkten ne yapacağını bilemiyor diyebiliriz :D benim kızımda sırtının kaşınmasına bayılır panik yapacak bir şey yok yani