Markasını Değiştirmedim Ama Kedim Yeni Aldığım Mamayı Yemiyor

Missboon

Arkadaşlar kedim bize ilk geldiğinde açık mama almıştık o bitince royal canin almaya başladık çok severek yiyordu markasını değiştirmedim hatta aynı satıcıdan sipariş ettim mama geldi tarihi geçmemiş hava almamış ama kedim yemiyor tam şehir değiştirdiğimiz sırada olduğu için stresten yemiyor diyordum sonradan farkettim sadece o mamayı yemiyor neden böyle oldu

2 CEVAP

AhsenAise

Bazen sadece mamadan sıkılırlar ,bizimkilerden bazısı her yarım kilo da bir mama değişimi isterdi ,belkide böyle bir durum

Zxhrlast0x

Aynısı bende de oldu. Royal Canin babycat&mother ben satıcıyla iletişime falan geçmenizi öneririm. Bizim kedi aylardır yediği yemeği bıraktı. Sıkılmış olabilir kediler bazen yemeklerinden sıkılırlar ..