Kedim Tuvaletini Yapmiyor

Yeliznaz

Merhaba
Kedim 8 aylık 2 hafta önce kısırlaştırma ameliyatını yaptırdık sargısını 1 hafta sonra açtığımda 1.gün mama yedi fakat ondan sonra hic yemedi sadece şu içmeye başladı yediği ve içtiği şeyleri kustu veterinere götürdük dışkısını yapsa normale döner diyor 2 gündür seruma bağlı halde veterinerde kalıyor böyle bir sorun yaşayan oldumu yada kedime nasıl mama yedirebilirim?

2 CEVAP

Sezgek

Çok geçmiş olsun açıkçası hiç böyle bir şey yaşamdık yani anestezinin etkisiyle o gün bir kaç kez kusmuştu iki gün galan da çöm bir şey yiyip içmemişti ondan sonra hiç bir sıkıntımız olmadı dikişleri varken bile hoplayıp zıplıyordu başka vete mi danışsaydınız acaba yani belirtilerin dışkıyla ne alakası var ben anlamadım hayvan bir şey yemiyormuş ki dışkılasın basit mantık yani bence sorun başka bir şey gibi inşlh daha detaylı bilgi veren çıkar

Yeliznaz

Çok teşekkür ederim cevabınız için umarım normale döner veterinere göturmeme ragmen 11 kez kustu o yüzden mama yemiyor umarım iyileşir iyi günler diliyorum sizede:)