Yavru Köpek Isırığı Acil

Tarhana

Yavru köpeğim 3 atlık Samoyed cinsi bi köpek ne zaman sevmeye kalksak ısırıyor oyuncakları var ısırması için oynuyor bir müddetten sonra koltuğu sermeliyi elimi kanatacak kadar güçlü ısırıyor hayır deyince sinirleniyor havlıyor bırakıyor iki dakika sonra yine aynı Su kabınla da oynuyor sürekli kazıyor yardım edebilirmisiniz herşeyi denedim neredeyse

3 CEVAP

blue_hpood

baştan sona her şeyi öğrenmeniz için kral köpek ailesi’ni inceleyin lütfen. köpek beden dili öğrenmeniz gerek, köpeğiniz şu anda sorumluluk alan konumda.

Aynı şekil besleyen arkadaşımda da böyle olmuştu. Yavru oldukları için normal ama ne olursa olsun hep hayır deyin. Tanıdığım kişi pet şişenin içine küçük ses çıkaran bişey koydu bu Bi kaç boncukta olabilir . Hayır dediğinizde aynı zamanda bu şişeyi elinizde ses çıkarması için sallayın ve duracaktır . Deneyin görün

Yavru köpeklerde ısırma gibi sorunların ortadan kalkabilmesi için genelde bir çok insan oyuncak ve kemik tarzı şeylerle oyalamaya çalışır. Ancak bunlar canlıya daha çok ısırmayı öğretir. Eğer ısırmalar çok arttı ve kontrol edemiyorsanız yavru köpek eğitimi aldırmanızı tavsiye ederim.