Köpeklerde Kanlı İsal!!

Sekerlipati

Bir yakınımın doberman cinsi köpeği başka bir köpekten kanlı isal virüsü kapmış çok kötü durumda artık ölecek gibi gözüküyor kusması olduğu için hiç yemek ve su verilmiyor günlük 4 saat serum alıyor. 3 günde bir antibiyotik katılıyormuş iyileşme şansı var mı veya daha önce geçirip atlatanlar nasıl bir tedavi gördüğünüzü paylaşabilir misiniz çok üzgünüz içimiz parçalandı.

5 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Geçmiş olsun
Kedi ve köpeklerde yaşadım.
Serum alması bünyesini rahatlaticaktir.Bu tedavi sürecinde antibiyotik de aldılar.
Kurtarilanlar oldu.Kurtulamayanlar da..

Superisi814

Ümitsiz olmasın aile.

Cennet29

Kanlı ishal kanlı kusma gibi sorunlarda malesef iyileşmesi güç. Tecrübelerimizden yola çıkarak bu yorumu yaptım. Hızlıca hayvanı tüketiyor ne yazık ki

aslihan_e

Köpeğin karma aşıları tam değil miymiş? İyileşme şansı aşılarla ilgilidir.

iremmiraa

2 aylık yavrum 4 gündür kanlı ishal için tedavi görüyor. Kurtulma şansı tamamen iyi bakım ve bünyesinin sağlamlığı ile alakalı. Yine de her duruma hazırlıklı olmakta fayda var.