Kapalı Tuvalete Alistirma

Superisi814

Selam Petlebi Ailesi,
Şu anda epey büyük ebatlarda açık kedi tuvaleti kullanıyorum.Bu biraz zor çünkü her yer kedi kumu oluyor.
Mesai saatlerimden dolayı evi her gün bir kez supireniliyorum ve döndüğümde hep aynı manzara.
Bu arada kapalı tuvalet aldım indirimlerden ancak kapısı içeriden dışarıya doğru açılırken zorlanıyordu, iade etmek durumunda kaldım.
Çok yakında diğer kedilerini de ancak getirebilicegim.Biri 1 , diğer ikisi 2 yaşında ve sokak kedileri.
Bir daha açık tuvalet alırsam ev bir inşaat alanına donucek ve buna tahammül etmek zorlasicak.
Öte yandan kapalı büyük ebatta hangi marka tuvaletin kapağı hem içten hem dıştan rahat açılıyor, öğrenmek isterim.Ne tavsiye edersiniz, hem marka olarak hem de alıştırmak açısından.
Bu arada Catit marka almıştım XXL hem kapak sorunu vardı hem de plastiği sandığından daha ince idi.
Ancak bu kez sorunum tedavileri var ve aynı meblada bir kap alamamak bir yandan da..

7 CEVAP

Rosier4

Çınar markasının XXL 65x50x45 boyutunda tuvaleti var kürekle beraber geliyor yeni aldım bende de kum sorunu vardı şuan tertemiz evim malzeme kalitesi güzel dev gibi bi tuvalet ömür boyu kullanırsınız malum sitede geçen hafta 320tl idi az önce baktım 375 - 400tl farklı satıcılarda bi inceleyin derim ürünü

Rosier4

Kapak kısmınıda sıfıra sıfır yapmamışlar rahatlıkla girip çıkıyor kedim yavru olmasına rağmen sıfıra sıfır kapakların giriş çıkışı zor oluyor iyi düşünmüşler koku filtreside mevcut tuvalette.

Superisi814

Çok teşekkür ederim.
Umarım rahat alisirlar, hiç bir tahminim bile Yok.

Superisi814

Sokak çocuğu bunlar , o nedenle kapak konusunda daha özenli olmaya çalışıyordum.Bunu öğrenmek çok iyi oldu.🙏

Superisi814

Çınar markasini aldım , belirttiğiniz ölçülerde küçük boyunu göndermişler..Bu kedi tuvalet kabı dolayısıyla hakikaten muzdaribim😟

Catmom777

Tuvaletini genis bir yerdeyse yerini degistirin kendi kullanmadiginiz banyoya koyabilirsiniz Kapali tuvalet almak da bir çözüm fakat dagilmamasi için de yerini degistirebilirsiniz

Superisi814

Maalesef banyo gibi uygun bir alanım yok 😟