Uygun Ve İçeriği Güzel Tavuklu Olmayan Mama Önerisi Lütfennn

tutq

İki tane 5-6 aylık kedim var birisinin uzuuun süren ve virbac gastro mama ile toparladığımız bir ishal geçmişi var ve gastro mamamız bittiği için evdeki mamamızla karıştırarak vermeye başladım ne zaman ki diğer mamanın oranı arttı yine ishale döndü bu nedenle britin sindirim için olan mamasını alacağım fakat bu böyle gitmez yanına hem diğer kedim için hem de bi nebze de olsa geçiş yapabiliriz diye tavuklu olmayan ve fiyatı uçuk olmayan bir mama almak istiyorum tavsiyelerinize çok ihtiyacım var ve tabi varsa böyle bi deneyimi olan arkadaşlar bu ishal böyle gider mi gastro mamayla mı gitmeliyiz hep?

11 CEVAP

Gizemmii

Ayy aynı problem benim kedimde de vardı aylar sürdü gastro mama desen pahalı. Kedim beyaz tavuğa alerjisi var ama royal canin sensible mama bize çok iyi gelmişti. Diafurly diye bir şurup vardı onu kullanıp bu mamayı kullandık. Sonra biraz zaman sonra kuzulu hills kullandık ama kademeli geçişi çok ağırdan aldık. Vet mamasına kuru maya da serpiştirin ve yoğurt yedirin hep dedi. Şimdi çok şükür o dertleri kalmadı kademeli geçiş yaptığımız sürece iyiyiz. Ama balıklı mamada hala dışkı yumuşuyor

Rosier4

Bilmediğimden soruyorum tavuğa alerjisi olduğunu nasıl anlıyorsunuz yeni kedi sahiplendim bu konuda bilgim yok maması tavukluda.

melist35

Tahilsiz mamalar hassas sindirimli bile olsa daha kotu yapar diskisini, sakin denemeyin bile derim. Royal canin sensible 33 verebilirsiniz, surekli ishal ise bagirsaklarinda bakteriyel enfeksiyon olabilir, onu cozmezseniz zaten diskisi hic duzelmez

melist35

Tahilsiz mamalar hassas sindirimli bile olsa daha kotu yapar diskisini, sakin denemeyin bile derim. Royal canin sensible 33 verebilirsiniz, surekli ishal ise bagirsaklarinda bakteriyel enfeksiyon olabilir, onu cozmezseniz zaten diskisi hic duzelmez

Mivia

PawPaw kullanabilirsiniz. Gercekten kaliteli ve ucuz marka benim sokakta baktigim kedi onu severek yiyor

Mivia

PawPaw kullanabilirsiniz. Gercekten kaliteli ve ucuz marka benim sokakta baktigim kedi onu severek yiyor

Mivia

PawPaw kullanabilirsiniz. Gercekten kaliteli ve ucuz marka benim sokakta baktigim kedi onu severek yiyor

Denizden01

Merhaba bende hassas beş aylık yavru kedime lavital somonlu yavru kedi için olanı aldım iyi geldi fiyatı uçuk değil ve içeriği temiz ayrıca veterinerimiz de onayladı. Küçük bir paket alarak deneyebilirsiniz isterseniz her kedi de aynı şekilde olmayabilir ama bize iyi geldi.

tutq

Teşekkür ederim Denizden01 ilk siparişime ekleyeceğim :)

Palyaco

Tavuk olmayan exclusion ve acanadir acana pahalı exclusion uygun exclusion sığır etli ve ton baliklida tavuk ve tavuk yağı yok i

tutq

Tek tek cevap vermeyi beceremedim o yüzden hepinize çok teşekkür ediyorum tahılsız mama almamaya dikkat edeceğim ve söylediğiniz mamaları da değerlendireceğim çok sağ olun :)