Şuana Kadar Kedinizde Kullanıp Memnun Kaldığınız Ve Kalmadiginiz Markalar

salihaondag8

Arkadaşlar şuana kadar kedilerinizde kullanıp memnun kaldığınız yada hiç memnun kalmadiginiz kuru mama hangileridir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🤗

11 CEVAP

Rosier4

VanCat kullanıyorum iki aydır hiç memnun kalmadım aşırı tozlu kumu dökerken benim bile ağzım burnum tıkandı kokuyu güzel hapsediyor fakat topaklanmasınıda beğenmedim kürekle temizlerken hep parçalanıyor bir daha almam

Rosier4

Vancat aktif karbonlu gri paket

salihaondag8

Ben kuru mama sormuştum ama siz kumdan bahsetmişsiniz yinede teşekkürler 🤗

Sznyll

Memnuniyet herkese göre değişir benim kedime iyi gelmeyen bir şey sizinkine iyi gelebilir bu çok açık uçlu bir soru ancak ben kedime felicia kullanıyorum severek yiyiyor bir sorunlada karşılaşmadım fiyat olarakta diğer mamalara göre uygun deneyip memnun kalıp kalmadığınızı gözlemlemeniz gerekiyor dediğim gibi

KayahanK

Acana kullanıyorum memnunum

Oqrenerde06

senelerdir o kadar mama denedim hillsten memnun kaldıgım kadar hiç bir mamadan kalmadım :)

gece18

Acana ve meradan memnun kaldım. Şu an mera kullanıyoruz. Hills yine iyiydi ama proplan benim icin sınıfta kaldı.

AslanPati

En çok memnun kaldığım mama Acana Pacifica

tutq

Şu ana kadar reflex, nd, exclusion ve mystic mamalarını deneyebildim hiçbiri 1. 5aydan uzun değildi çeşitli sebeplerle hep değiştirmek zorunda kaldıkm hepsi içinden mystic ve exclusion mamaların kerimde sindirime bağlı mamaları çoğalttığını gözlemledim bunun da içerikleriyle alalı olduğunu düşünüyorum ama benim kedime özel bi sorun kaynaklı bu tarz etkiler olduğu için mamayı kötü olarak etiketlemek doğru olmayacaktır. Doğru mamayı bulma konusunda ben de çok zorlanıyorum içeriğine bakıp içimize sineni kedişlerimizde denemekten başka şansımız da yok gibi duruyor

berkeaztrk

Kesinlikle virbac çok pahalı ama bütün mamalara tek geçerim. İlaç firması çıkışlı bir mama olduğu için çok güveniyorum ve çok memnunum

salihaondag8

Cevaplarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar 🤗