Minnoşun Sorunları :)

Minnoss5334

Arkadaşlar kedim çok tembel mi denir ne denir bilmiyorum mamaya çok düşkün yiyip iki adım atıp uyuyo kenarda. Yer ve uyur oyun çok nadir sevmek istediğimde kaçmak istiyo yada teslim olup 2. Dkda elimi ısırmaya çalışıyor devamlı uyuyo koltuk arkaları 1 numaralı mekanı evde kaybolup duruyo yalnız kalıyo napmam gerekir bilmiyorum

8 CEVAP

Heiter

Irkın özelliği ve kedinin karakteri yüzünden olabilir, evet. Ama bir de evde başka kedi yoksa o yüzden de olabilir. Bizim oğlan da sözde sakin tabiatlıydı (yavru olmasına rağmen tembeldi o zamanlar) ama ikinci kedi geldiğinden beri paso oyun oynuyorlar.
Bence her iki durum da normal.

eltarcin

Daha fazla vakit geçirip, sevmektense oyun oynatmalısınız. Böyle hırslandıracak, kızdıracak, deliye döndürecek oyunlar olmalı :)) Bu kadar tembellik başa bela.

eltarcin

Yemeği seviyor mu? Seviyorsa ödüllü oyuncaklar var. Onlar hoşuna gidecektir diye düşünüyorum.

Minnoss5334

Yemek ve uyku üzere planlı turuncu olsa garfıld dersınız

martha

benimki de öyle. çok sabit bir uyku düzeni var sabah 8-11 arası uyanık , 11-17 arası derin uyku, 17-22 arası uyanık 22-8 arası uyanık. yemek yer yatar. aynı cins kedilerimiz, ben cinsten kaynaklı olduğunu düşünüyorum. sürekli koşturmasını hiç düşünmezdim hala daha öyle bir şey beklemiyorum kendisinden:)

Minnoss5334

Umursamıyo ki oyunu sadece bakıyo kafayı kenara koyup devam ediyor kalıyorum elimde oyunla

eltarcin

:D :D :D
O zaman en basitinden ödüllü top alın. Döndürdükçe içinden mama çıkıyor. Belki biraz olsun oynar.

Minnoss5334

Martha ile kedilerimiz aynu sanırım cinsten çözmeye çalışcam bakalım