Kedim Kakasını Tuvaletinin Dışındaki Yerlere Yapıyor.

mehtapkaplan

Merhabalar, kedi oğlum 4 aylık. Hep tuvaletine giripte yapar tuvaletini. Dün eve baktıgımda koltugun arka yerinde ufak minik bi leke gördüm, yemek masasının sandalyesinde de ufak leke vardı birde halıda. Temizledim her tarafı çamaşır suyu ve lok ile tertemiz yaptım havalandırdım. Sorun neyden kaynaklanmıştır sizce? Dün tuvaletinede yaptı bi gariplik görmedim. Ben dışardan çalışıyorum eşim evden çalışıyor o yüzden gözlemleyemiyorum çok. İlk defa böyle oldu

1 CEVAP

tugbasultann

İshal olup olmadığını kontrol edin, belki tuvaletinden çıkarken poposunda kalıntı oluyorsa onlar sağa sola bulaşıyor olabilir. İshal değilse poposunda kalmaz zaten. O yüzden önce bunu tespit edin, kakasindan anlarsınız temizlerken