Yavru Köpek Beslenme

arkadaşlar merhaba benim ortalama 50 günlük alma kurdu köpeğim köpeği kuru mama ile besliyorum suyunu felanda iyi içiyor dışkısı biraz sulu gibi ama sıkıntı yok gibi sorum ben bu köpeğe kendi yediğim tavuk et vs. şeyleri değerlendirerek versem bir katkısı olurmu bu köpeğe kokusunu duyunca bile çıldırıyor resmen normal tavuk olmasada suyunu felan versem sorun çıkarmı

4 CEVAP

akitalove

Sindiremeyebilir

akitalove

Yavru kopek süt tozu kullanin ev yapimi yogurt , vitamin verin

anfrenee

o yaştaki birr köpeğe yoğurt,süt,(süt tozuda olabilir ) süt ve süt ürünleri tüketmesi daha iyi olur 3 2 aylıktan fe sonra o tür şeyler vermenizi öneririm :))

eltarcin

Bence en basitinden mamayı bırakıp BARF'a geçin. Bu en sağlıklısıdır.