Kedi Mi Kucağıma Nasıl Alıştırabilirim?

romeonuz

Kedimi kucağıma nasıl alıştrabilirim? Her zaman yanıma gelmesinş nasıl sağlayabilirim yeni sahiplendim sayılır nasıl alışır..

4 CEVAP

Heiter

Bu, alıştırılabilecek bir şey değil maalesef. Bir kedi, kucağı ya sever ya da sevmez. Onu da belli eder zaten.
İşe yarayacağını sanmamakla birlikte, ödül mamasıyla alıştırmaya çalışmayı deneyebilirsiniz.

zeynepgurgen

Her hayvanın farklı karakteri vardır. Özellikle kediler nevi şahsına münhasır canlılardır. Siz ona istediğinizi yaptıramazsınız, o size istediğini yaptırır.

Elfffff

Heiter e katılıyorum.Benim kedim de istediği zaman geliyor.İstemediği zaman hiçbir kuvvet bunu yaptıramıyor.sevmek ya da sevmemek...

Brabus

Kedilerin huyları farklı bazıları kucak delisi olur hiç inmez bazılarını kuçağına aldığın anda hemen inmek ister ödül maması ile oturduğun yerde yanına çağır belki alışır kuçağına.