Acana Mama Nasıl Nd Nasıl

seraydegrci

N&D mamayı deneyen var mı köpeğim kuru ekmeğe bile daha çok seviniyor şuan da acana mama kullanıyorjm puppy olan yiyor ama çok sevinmiyor manaşka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim

7 CEVAP

Feronia

İkisi de iyi ama Acana daha iyi (N&D Balkabağı ve Kinoa serileri). Instinct, Orijen, Naturea, Applaws, Wildfield da bakabilirsiniz.

eltarcin

Kuru mamayı hazır almak yerine evde yapabilirsiniz. Onun haricinde BARF ve Çiğ Diyet'te uygulayabilirsiniz.

Merloli

N&D ve Acana'nın dışında Orijen diye bir marka var oda içeriği çok güzel bir mamadır, tavsiye ederim.

Elfffff

Kediler için konuşuyorum.Kedilerim nd mamayı çok sevdiler ama ilk başta.Sonraları nedense hiç yemediler.

eymensen

Bende brit care denemek istiyorum nd yerine öğrenciyim nd bütçemi bi hayli zorluor brit care nasıldır ?

Feronia

@eymensen
Profine deneyebilirsiniz.

N&D'nin neredeyse tüm serilerinden kullandım hepsinden çok memnunum Hill's de keza öyleydi tabii bu benim memnuniyetim ağız kokusu ve tüy dökümü olarak konuşuyorum köpeğim labrador ne versen 10sn içerisinde tüketiyor.