Dişi Kedimden Sıvı Çıkması

stellabennett

dişi kedim kızgınlıkta ve poposunu kaldırıp bekleme hareketi yaptığında vajinasında su gibi damlalar gördüm böyle 2-3 damla bu nedir normal bir şey midir normalde böyle bir sıvı akması yok bunda da akmadı zaten o bölgede birkaç damla gördüm sadece ve su gibi bir şeydi

5 CEVAP

Sezgek

Kendiniz zaten cevabın farkındasınız Kediniz kızgınlıktaymış naapsın hayvan acil kısırlaştırın lütfen

Sznyll

Sezgek normal olduğunu söylemek istemiş kızgınlıktayken oluyor benim kedimdede olmuştu

KimJeongguk

Kızgınlıktayken çiftleşme isteğinden dolayı sıvı çıkabiliyor o bölgeden. Kediniz kızandayken poposunu şapşaplamayın ve dokunmayın daha çok sıvı oluşturmasını sağlarsınız.

stellabennett

kısırlaştırmam gerektiğini ben de biliyorum zaten fark ettiyseniz size sorduğum o değil sıvı nedir diye sordum keyfimden beklemiyorum kızgınlık günü geçtiğinde kısırlaştıracağım yani bi garipsiniz

KedicikUzum

Kızgınlıkta olduğu içindir, korkulacak bir durum yok :))