Acana Mama Nasıl Nd Nasıl

seraydegrci

N&D mamayı deneyen var mı köpeğim kuru ekmeğe bile daha çok seviniyor şuan da acana mama kullanıyorjm puppy olan yiyor ama çok sevinmiyor manaşka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim

8 CEVAP

bsecnl

pro plan denediniz mi

barisyu

Acana mamalar genelde proteini çok yüksek mamalardır. Köpeğiniz için yeterli egzersiz yaptırmıyorsanız ileride sorun teşkil edebilir. Pro Plan deneyin.

eltarcin

Ne Pro Plan'mış arkadaş, gerçekleri bilmesem bende önereceğim. Şükürler olsun ki biliyorum.
Instinct Raw Boost ve Orijen Freeze Dried önerebilirim.

eltarcin

@barisyu Sizi hedef aldığımı nereden çıkardınız? Tabii ki söylerim. Sayemde bilgi sahibi olmanız bana mutluluk verir! En azından bir kişiyi şu Pro Plan belasından kurtarmış olurum.
Not; mesaj olarak vereceğim. Malum, yazdığım mesajlar teker teker siliniyor.

chache

Acana ve N&D kullanmış bir pet sahibi olarak diyeceğim şudur ki, ikiside neredeyse içerik olarak eşdeğer. Acana'yı köpeğim sevmediği için N&D kullanmıştım. İki markanında tahılsız ve düşük tahıllı mamaları mevcut. Buraya tıklayarak tester ürün isteyin, deneyin. Direkt sipariş vermeyin.

barisyu

Ben naçizane fikrimi söyledim. Bildiğiniz gerçekler her ne ise açıklarsanız iyi olur. Sayenizde bilgi sahibi oluruz!

GokceKya

N&D tavsiye ederim. Acana kaliteli bir mama ama benim köpeğim tadını sevmedi. Orijen denemedim fakat o da içerik olarak bayağı iyi.

Gul36

Her iki markadan da mail aracılığıyla numune isteyip öyle karar verebilirsiniz.