10 Aylık American Cocker Köpeğim Var Otobüsle 12 Saatlik Yola Çıkacağız

Kbrahmtleo

10 aylık american cocker köpeğimiz var çok aşırı harketli ve enerjik havlaması çok oluyor yolculuk yapacagız 12 saatlik otobüsle uyutmadan kabul etmiyorlar asla yolculuklarını ona nasıl bi ilaç kullanmalıyım sakin kalıp uyusun diye. Giderken sorunsuz şekilde yardımcı olmanızı istiyorum lütfen bu durum hakkında

1 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Bu tip ilaçlar bir veteriner tavsiyesiyle ancak kullanılmalı , o da işinde iyi bir hekim olmalı.
Ayrıca bagaja bırakma yanilgisina düşmeyin, yapmazsınız da ben hatırlatayım, bagajda ölen kedi ve köpekler oluyor.