Rus Kırması Dişi Ve British Short Hair Erkek Çiftleşebilir Mi?

Merhabalar. Rus kırması siyah dişi kedime kendi ırkına uygun partner bulamadık. Bir arkadaşımın british short hair kedisi ile çiftleşse Doğumda bir sorun yaşanır mı?( boyut olarak birbirlerine uygunlar mı?) ya da sakat yavru doğma tehlikesi olur mu?

4 CEVAP

Feronia

Hayır, olmaz. Çiftleşebilirler.

kedilimadam

Bir arkadaşımın russian-british kırması var, pek sevimli bir kız:) bildiğimiz herhangi bir sağlık sorunu da yok.Problem olacağını sanmıyorum.

Teşekkür ederim cevaplarınız için içim rahatladı şimdi

emrezrtrk

Benim arkadaşınıda rus mavisi kedisi var