Ev Kedisinin Patilerine Krem Sürülür Mü

Rosier4

Kedim daha yavru evde besliyorum dışarıda çıkmıycak sürekli evde benimle kalıyor dışarı çıkıp eve aldığım bir kedi değil.İnternette gördüm kedilerin pati yastıklarına krem sürüyolardı sürmek şart mı sürmezsek bir şey olur mu ufak çatlaklar var yavru kediminde normal mi

10 CEVAP

Siyamask

Hindistan cevizi yağıyla nenlendiriyorum. Hoşuna gittiği bile söylenebilir 😁

Sezgek

Benim kızım bebekliğinden peri çok temizdi şükür hiç sıkıntı yaşamadık hemen temizler poposunu falan ama bazen bu kadar temiz olmasına üzülüyorum kendine eziyet elim kremliyken falan seversem vay haline 1saat yalanıyor artık😅😂

Lorelei94

Krem sürme bence temizleme ihtiyacı hissedip yalar ve onu yutmus olur dogal zeytin yagiyla az bir miktar ovalarsan gerekli nemi alır hem de yalarza zarari olmaz

Superisi814

Merhaba,
Hayvanlar icin diye sunulan ürünlerin bazıları maalesef ki onların sağlığı için zararlı.Ki biz insanlar için de bu tip ürünler var.
Belki doğal yağlar deneyebilirsiniz .

KedicikUzum

Kedinizin ihtiyaç duyduğunu düşünmüyorsanız zeytinyag veya hindistan cevizi yağı surebilirsiniz :))

Rosier4

Bahsettiğim krem kedilerin için özel kremler bizim kullandığımız kremlerden değil.

Sezgek

Partilerinde kuruluk olduğunu düşünüyorsanız sürebilirsiniz bir zararı gelmez ama mesela benim kızım temizlik konusunda obsesif olduğu için hemen yalıyordu o yüzden ben cristalin ile siliyorum bir tekmenden rahatsız olup yalamıyor tüylerini yine yalıyor gerçi 😂 ama pati altını yalamıyor cristalin sürünce

Rosier4

@Sezgek kediniz tuvaletini yaptıktan sonrada hemen poposunu temizliyor mu benim oğlum daha yavru da yapmıyor heyecanla temizleyeceği günleri bekliyorum 😂

Rosier4

@Sezgek ne güzel ya maşallah siz hiç bişey yapmadınız mı bu popo temizlemeyle alakalı

Sezgek

Yok hiç bir şey yapmadım bulduğumuz da max 2 aylıktı ama kendi direkt kuma yaptı eğitim falan görmedi kumuna götürdüm iki eşeledim direkt yaptı maşallah bu yaşına kadar da bir kere eve pislememiştir poposunda bir kere bile bir şey görmedim hep temizdir kısırlaştırdığımda bile narkoz etkisinde bile hep yaptı temizliğini karakter sanırım