Fitmin Hindili Urinary Mama

Veranifer

İyi günler arkadaşlar brit care ürineri yeterince yemediüi için hills ile bu arasında haldım aldım protein içeriğinden dolayı. Ancak vitaminleri hillsde çok çok daha düşük bunda fazla. Sadece taurini düşük 1320 onu da ek olarak takviye etmeyi düşünüyorum. Siz ne düşünğyorsunuz. Kullanan var mı? Bilindik bir markaya geçmek daha mı mantıklı.
Veteriner bir şey demedi ben kısır erkek kedi su içme problemi olduğu için geçebilir miyim dedim olur dediler

3 CEVAP

Veranifer

Teşekkür ederim. Nd ördekli olduğu için yer mi bilemedim ama bu bitince deneyelim bir

amillaaa

Benim kedim çok seçicidir, Acana, Orijen, Alleva gibi pek çok mamayı beğenmediği oldu. Yaş mamayı, haşlanmış et çeşitlerini de sevmez. N&D urinary mamayı sıkıntı çıkarmadan yedi. Ancak bunun sebebi zaten uzun süredir N&D'nin öbür çeşitlerini tüketmesinden gelen alışkanlık da olabilir, emin değilim.

amillaaa

Ben veterinerime Fitmin'in içeriğini gösterdiğimde oldukça beğenmişti fakat ben mamadan çok memnun kalmadım. Memnun kalmama sebebim o mamaya geçince kedimin mama tüketiminin de dışkılamasının da iki katına çıkması. Demek ki mamanın büyük kısmı sindirilemeden vücuttan atılıyor, boşa gidiyor. Onun dışında iyi olduğunu düşünüyorum ben de.
Bilindik marka olarak kaliteli içerikli N&D geliyor aklıma Brit Care hariç, onu da deneyebilirsiniz belki.