Bu Mamayı Kullanan Memnun Kalan Oldu Mu

Cennet29

İçerik bilgisini de tamamıyla paylaştım sizce orta segmente uygun bir mama mı

5 CEVAP

Biraz daha bütçenizi arttirabilirseniz exclusion öneririm içerigini çok beğeniyorum fiyatı da kalitesine göre uygun aynı zamanda yeme garantili olduğu için yemesi konusunda sıkıntı çekmezsiniz

Happy cat içeriğine göre fiyatı çok pahalı bence kesinlikle değmez

Okan3439

Bence alt segment bi mama içeriği çok temiz değil orta segment bi mama arıyorsanız proplan öneririm

Lils

Düşük bütçeler için alınabilir alman markası çünkü. Bu fiyatlarla yerli almak yerine daha mantıklı bence. Burada kullanan biri çok memnundu happy cat'ten

Cennet29

Bende yorumlarda bazı arladaşların sürekli happy cat mamayı övmeleri üzerine baktım evet içeriği çok iç açıcı gözükmesede memnun olanlar çok sanırım