Kedilerde Saç Kıran

Zeynepalex

Merhaba oğlumda bugün fark ettik, derisi dökülmüş açılmış iyice. Henüz veterinere götürmedim çok asi bir kedi olduğundan aşıyı bile yapmakta zorlanıyorlar..
sırt bölgesinde olan bu yeri kimseye göstermez, kan aldırmaz..
Tabii ki götürmem gerekecek onu biliyorum.
Sadece götürene kadar evde yapabileceğimiz birşey var mı acaba, öneriniz var mı ?
Sarımsak sür diyenler oldu, travazol kullan diyen oldu bunlar saç Kıran için uygulanıp denenmiş yöntemler.
Bilgisi olan fikir verirse memnun olurum.
Veterinere de gideceğiz.

4 CEVAP

BicrkBey

Baya bi olmuş ama sonuç neydi acaba

kedibabasi66

Sarımsak ve sarı kantaron yağı uygulayın

Mini2019

Mantara benziyor. yayılma var mı acaba ? veterinere götürecekseniz herhangi bir şey sürmenizi tavsiye etmem. Çünkü oradan örnek alınacaksa süreceğiniz madde, oradaki her neyse onun teşhisini zorlaştıracaktır.

Teşhis konulmadan hiçbir şey kullanmayın bence ve mantarvari bir oluşumsa yayılmadan tanı koydurun.

bağışıklığını yükseltmeye çalışın

naz96

Ben de geçende bununla ilgili soru sordum ama aynı durumda olan kedim için doktor mantar olduğunu söyledi sizin kediniz sürekli kaşınıyor mu peki?