Ayağının Altı Yara Oldu

lenahmet

Yolda yürürken bir anda kendini yere attı ve bağırıp patilerini ısırdı 4 patisinin altında da küçük küçük su toplamış patlamış gibi bir şeyler var yürürken arada topallıyor ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Şu an elinizde imkan varsa pamukla tampon yapıp corap giydirin ve hemen hekiminize danışın.

Robin

hemen yarın sabah veterinere gidin,malesef buradan verilebilecek başka bir tavsiye yok keşke olsa. geçmiş olsun

dogaaonaat

geçmiş olsun veterinere gittiniz mi ?

lenahmet

yaraları kendiliğinden kurudu geçti teşekkür ederim yardımlarınız için :)