Köpeğimin İdrarındaki Siyahlık Nedir

Son iki idrarınınsa bu şekilde siyahlıklar var. Emanet köpek Bi şey olmasından korkuyorum sahibine soramadım.

2 CEVAP

Sezgek

Kan gibi duruyor bu da ciddi bir şey idrar yolu enfeksiyonu ya da böbrekler de sıkıntı olabilir acile in vete danışmak da fayda var sizin bir suçunuz yok he tescil hayvanın başına gelebilir önemli olan kısa sürede müdehale edilmesi o yüzden suçluluk duymadan vete danışın direkt geçmiş olsun

İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim