Rexlex Mama

Cigdem_ib

Arkadaşlar rexlex mama kullananız var mı ? Önerirmisinjz kediler için

4 CEVAP

Lils

Aroma ve tuz içeriyor. Onun yerine 1)obivan selection (indirimde kilosu 40 ya da 50ye düşüyor 1kg paketler şeklinde satılıyor)
2)Prochoice
3)Mystic
4)Bonacibo verebilirsiniz düşük bütçe için. Yılda marka değiştirmenizde iyi olur

salihaondag8

Felicia lavital purina one mystic prochoice bonacibo obivan düşük bütçeli gyzel içerikli kaliteli mamamalar dediğiniz markayı bir süre kedime kullamdim severek yemedi taneleri çok büyük ve kedime yaramadı önermem alacaksanız bu markaların hepsini öneririm

Ruzgarin

Obivan da da tuz var

Mivia

Icerigini sagliksiz buluyorum acikcasi.