Kedim Veterinere Giderken Kusuyor

Marnid

Giderken taşıma çantasına kusuyor bazen tuvaletini yapıyor. Korkudan diye tahmin ediyorum yaşayan var mı? Çözümü var mıdır?

7 CEVAP

Marnid

Elfffff
Başka yere götürmedim evdem başka ama zamanında çok hastalık geçirmiş ben sahiplenmeden önce belki ondandır diye düşünüyorum

BanuYuzgec
Herhangi birşey yapmadan mı düzeldi sizin kediniz

nyancat

Benim kedim kusmuyor ama her veterinere gidişinde altına yapıyor istisnasız korkudan salıyor direkt ve üstüne başına bulaştırıyor :( ama kusma başka bi şeyden dolayı da olabilir ama bana korkudanmış gibi geldi

BanuYuzgec

Evet kendi kendine düzeldi ama bakalım kalıcı olacak mı

BanuYuzgec

Umarım sizinki de düzelir

BanuYuzgec

Benim kedim de veterinere giderken kusup tuvaletini yapıyordu korkudan olduğunu söyledi veteriner ama iki seferdir yapmadı her hangi birşey kendiliğinden düzeldi sanırım

Elfffff

Benimki de kusuyor ama sarsılmadan kaynaklandığını düşünüyorum.Çünkü başka yerlere giderken de kusuyor.Özellikle veterinere giderken kusuyorsa tepki olabilir.

Marnid

BanuYuzgec
Umarım kalıcı olur