Kedim Dış Parazit Damlasını Yalarsa

aslibozk57

kedime dis parazit damlası yapıldı ve ben onu unutup taradım ve resimdeki gibi suan acaba kendini temizlerken bır şey olur mu

2 CEVAP

Sezgek

Biraz aşağı kaymış gözlemleyin kafasını döndürüp yalarsa tehlikeli tabiki kusma ya da ağızda köpük gibi bir durum görürseniz vete bildirirsiniz

Sekerlipati

Benim kedime de yaptıkları damla alnına kadar akmisti çok beceriksizce sürülmüştü yaladı sürekli bir şey olmadı veterinere yaptırılanlar zehirlemiyor sanirim