Mystic Kisir Kedi Maması

ahsennn0

Mystic kisir kedi maması nasıl sizce

6 CEVAP

Sznyll

Ben kullandım kedim çok severek yedi sadece bana göre yağlı ve kokusu ağır bir mama kedimde her hangi bir kötü etkiyle karşılaşmadım her şeyi sağlıklıydı uygun fiyata alabileceğiniz içeriği iyi bir mama bana göre fiyat performans diyebiliriz

ahsennn0

Yaklaşık o fiyat aralığında başka hangi kısır mamaları onerirsiniz

Cennet29

Fiyatına göre içeriği iyi olan bir mama

Sznyll

Golosi markasınada bakabilirsiniz ancak önerebileceğim bir marka mystic

salihaondag8

Bonacibo marka mystic marka ikisini sokak ve ev kedilerime kullandım severek yediler herhangi sağlık sorunu olmafi bütçem çok yok uygun fiyatlı mamalar alıyorum bence bu ikisi hem uygun fiyatlı hemde güzel içerikli fiyatına göre kaliteli bir mama kullanıcı deneyimin benim yani tercih edebilirsiniz inşallah severek yer kediniz ve bir sıkıntı yaşamazsınız denerek ve gozlemlereuk ilerlersinzi kediniz sverese ve yararda kedinizie mama devam edersiniz inşallah bunlar haricinde lavital kuzu etli mama uygun fiyatlı güzel içerikli kaliteli mama bunların grpsi orta segment düşük fiyatlı yani eger bütçeniz yoksa tetxih edebilirsin çok kötü mamalqr değil ama bütçem var derseniz daha güzel mamalqr var ama bu dediğim mamaların altinfa mamalar almayın kedinizin sağlığı ve uzulmemeniz için ilerde buda tavsiyem size başka marka reflex purina one bunlarfa var

latte9

Ben kullanıyorum 2-3 aydır kısır mystic ve çok memnunum 2 kedim var ikisine de olumsuz bir etki oluşturmadı tüyleri yumuşacık oldu
Ama 15 kg lik akıp içerisine 1.5veya 2 kg lik çok daha iyi içerikli ve pahalı olan mama karıştırıyorum dengeyi sağlamaya çalışıyorum