Kedim Bıyık Kısmında Kararmalr Oldu

Duygukalyon

Bıyık kısmında kararmalr oldu ve çenesnde oluşan kalım bir tabaka kararma var nohut tanesi kdr neden olablir ilk kez görüyorm

3 CEVAP

simbakedi

kedi aknesi bu, önüne geçmezseniz daha ciddi hal alır. crystalin sprey ya da dr. animal alıp günde 2-3 kere düzenli şekilde makyaj pamuğuyla silin. bir süre sonra geçecektir. benim kedimde de oluyor dönem dönem. sildiğimizde geçiyor. kedi aknesi yazarak daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. crystalin spreyi eczanelere getiriyorlar ama dikkat edin hayvanlar için özel olanı getirsinler. dr animal daha uygun fiyatlı, o da aynı görevi görüyor. kendi orijinal sitesinden alın derim onu da

Cennet29

Mrb bu görüntünün ismi kedi aknesi. Genelde çene kirli kaldığında oluyor. Hangi mama kabını kullanıyorsunuz seramik kullanmanızı öneririm ve sık sık yıkamalısınız. Kedi aknesini de en iyi dr animal yada crisytalin sprey cıkarıyor. Her kedi sahibinin bu ürünlerden birini evinde bulundurması şart. Üründen pamuğa sıkıp akneli bölgeyi nazikce bi kaç gün silin geçiyor.

Duygukalyon

Teşekkür ederim hepinize