Koltuktan Kedi Çişi Nasıl Temizlenir?

MarsMaya

Kısırlaştırılmamış bir erkek kedi buldum. Sahibine ulaşana kadar evde bakmak için aldım ama maalsef koltukta bir kaza yaşandı. İlk olarak nemli bezle temizledim sonra sirke karbonatla temizledim. En son yine koku başlayınca arap sabunuyla temizledim. Şu an evi havalandırıyorum ama başka ne yapılmalı?

3 CEVAP

mrssekola

Erkek kedi koltuğa koku bırakmış muhtemelen. Korkunç bir kokudur ve ev yöntemleriyle geçireni duymadım. İnternette kokuyu geçirdiğini iddia eden fısıfs deterjanlar varmış. Yine burada soru soran bir patici kullandığını ve sonuç alamadığını yazmıştı. Bence en kısa zamanda halı koltuk vs. yıkayan şirketlerle görüşmeniz gerekli :(

Suraemir

Simple solution kullandım bir şişe hafifledi ve zamanla havalandıkça geçti ama hale daha koktuğunu hissediyorum yıkatamadım da yıkanınca nasıl olur bilmem 2 yıl oldu nerdeyse

nergulsimsek

Yıkatmaktan başka çözüm yok maalesef