Kısır Kedi Mama Önerisi?

Azirovka

Merhabalar. 5 aylık kedimi 1 ay sonra kısırlaştıracağım. Şimdiden kısır mamalarıyla ilgili bilgiler topluyorum. Şuan hills ton balıklı mama kullanıyorum. Aynı markadan devam etmek istiyorum ama çok önermiyorlar. Ayrıca kedim tavuklu kuru mama yiyemiyor. Önerebileceğiniz kısır kedi mamaları neler?

3 CEVAP

Sekerlipati

Kedim 8 aylik 3 kilo kısırlaştırıcam haftaya veterineri zayıf olduğunu kisir kedi mamasının onun ihtiyaçlarını karsilayamayacagini yavru kedi maması ve konserve mamalarla desteklemem gerektiğini söyledi. 5 aylik bir kedi henüz çok küçük onun için (ozel kısır yavru) maması alabilirsiniz yaşını doldurana kadar bence. Happy Cat Sterilised Atlantik Lachs Kısırlaştırılmış Somonlu önerebilirim yetişkinler için. Guzel bir marka doğal antioksidanlarla destekli uygun fiyatlı tuy sağlığını destekliyor düşük bütçe dostu

Palyaco

Exclusion sığır etli veya ton balıklı tavuk ve tavuk yağı yok exclusion daha iyidir hills den

Ruzgarin

Merhaba, exclusion neden Hills den daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz