British Shorthair Mi Tekir Mi?

Fistikpasa

Arkadaşlar sokakta böyle bir kedi buldum. Sizce bu kedi british shorhair mi tekir mi?

12 CEVAP

Fistik23

british shorhair evden kaçmış olabilir veterinere götür çip var mı baktır itiraf sayfasına ilan ver sahibine ulaşmaya çalış

Mivia

Russian blue veya british. Veterinere gidip çipi varmi diye baktirmani oneririm

Fistikpasa

Öncelikle söyleyeyim ki ben şahsen cins kedi meraklısı değillim, aksine karşıyım. Tekir kedilerin her zaman daha sağlıklı daha güzel olduklarına inanırım. Ben sadece merak ettim cinsini, sahibi olup olmadığını öğrenmek istedim ki ilan vereyim. Cevaplar için teşekkürler

Fistikliokum

cennet29 cins kedi ebeveynleri yavrularini oyuncaga cevirmezler oncelikle bu konuda hemfikir olalım , fistikpasa siz de bir vete goturup çipi var mi baktirin, kactiysa annesi babasi cok üzülmüştür, yani shorthair longhsir , fold...... falan olmasinin ne onemi var buldugunuz canlının, goturun bir vete çipi var mi bakılsın. siz de sokakta terketmeyin ki zavalli sokakta yapamaz.

Cennet29

Cins kedi meraklısı biri bulup onu oyuncağa çevirmeden sahibi bulunur umarım. Kaybolmuş olabilir

Sezgek

Yok british değil kırma gibi duruyor sahipli olabilir tabi bir veterinere gidip çip baktırmak da fayda var ama sokaklarda bu minik gibi biribirinden harika yavru olduğu için çok da şaşırmamak lazım

Fistikpasa

Öncelikle söyleyeyim ki ben şahsen cins kedi meraklısı değillim, aksine karşıyım. Tekir kedilerin her zaman daha sağlıklı daha güzel olduklarına inanırım. Ben sadece merak ettim cinsini, sahibi olup olmadığını öğrenmek istedim ki ilan vereyim. Cevaplar için teşekkürler

stellabennett

kırma olabilir gibi duruyor veterinere götürüp baktırabilirsiniz sahibi var mı diye ve ilan da paylaşabilirsiniz eğer sahibi çıkmazsa da belki başkası sahiplenebilir

Okan3439

British gibi duruyor emin değilim

Rosier4

Kırma british gibi geldi

Fistikliokum

cennet29 cins kedi ebeveynleri yavrularini oyuncaga cevirmezler oncelikle bu konuda hemfikir olalım , fistikpasa siz de bir vete goturup çipi var mi baktirin, kactiysa annesi babasi cok üzülmüştür, yani shorthair longhsir , fold...... falan olmasinin ne onemi var buldugunuz canlının, goturun bir vete çipi var mi bakılsın. siz de sokakta terketmeyin ki zavalli sokakta yapamaz.

Feazeeeee

British Shorthair Gibi.